Sasszem - világelső sikeres szemműtét parlagi sason
- A „Vak sas” harmadéve érkezett a hortobágyi Madárkórházba. Akkor első éves, frissen kirepült hím parlagi sas fióka Hajd[...]
Ünnepi szabadság – 2014.08.21
Szokásunkhoz híven 20.-án idén is útjukra bocsájtottuk felépült pácienseinket.
A gólyák gyülekezése, valamint indulása jó ideje köthető az államalapítás ünnepéhez. Hogy társaikhoz még időben csatlakozhassanak, ez a legkésőbbi időpont a gólyák szabadon engedésére. A gólyákon kívül két fecske, négy vörös vércse, valamint négy erdei fülesbagoly is visszanyerhette szabadságát.
Az RTL Klub híradójának adásából:
Fotógaléria:
Baglyok szabadon engedése: